A-dec poszerza kanał dystrybucji

Optident nowym partnerem A-dec w Polsce

A-dec Inc. amerykański i światowy lider rynku unitów stomatologicznych poinformował, że jego nowym partnerem w dystrybucji została spółka Optident. Wrocławska firma jest największym w Polsce dostawcą cyfrowych systemów obrazowania w stomatologii i jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej dystrybutorów Carestream Dental.

Podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą Optident znacznie poprawi możliwości dotarcia A-dec do klientów i partnerów biznesowych oczekujących najwyższej jakości produktu i usług posprzedażowych. Tym samym klienci A-dec uzyskają dostęp do bogatej oferty najwyższej klasy zaawansowanych technologicznie foteli stomatologicznych.

W dniach 3-4 czerwca br. w Warszawie firma A-dec zorganizowała pierwsze z cyklu szkoleń edukacyjno-serwisowych dla pracowników i partnerów biznesowych Optident. Podczas tego spotkania Optident wraz z A-Dec Inc. zaprezentował po raz pierwszy w Polsce nowy model unitu A-Dec 400, którego premiera odbyła się na targach IDS 2013 w Kolonii.

Obecnie firma Optident oferuje wszystkie modele unitów A-Dec z linii 200, 300, 400 oraz uznawany przez stomatologów za najbardziej przyjazny i ergonomiczny model A-Dec 500.
 

  

Brak głosów