Event SpofaDental

W czerwcu br. w kameralnym, nietuzinkowym Kinie Czary, będącym częścią Restauracji Winosfera w Warszawie, odbyła się konferencja poświęcona nowym produktom wprowadzonym na rynek przez firmę SpofaDental, będącą częścią koncernu Kerr.

Zaproszonym gościom, wśród których znaleźli się przedstawiciele prasy branżowej oraz dystrybutorzy produktów firmy na terenie Polski, zaprezentowano innowacyjne materiały wchodzące w skład systemu Easy System Solution.

Kamila Wojtulewska-Hańczaruk (Country Manager Kerr SpofaDental Poland) oficjalnie przywitała przybyłych gości oraz przedstawiła kierunki rozwoju firmy SpofaDental, przybliżając jednocześnie jej obecną sytuację na polskim rynku. Z kolei Dariusz Miśkiewicz (Professional Supervisor SpofaDental) i Anna Malinowska (Call Centre Specialist SpofaDental) zaprezentowali najnowsze materiały wchodzące w skład Easy System Solution oraz ich unikatowe właściwości opracowane w laboratoriach firmy Kerr w Stanach Zjednoczonych. Na zakończenie Magdalena Pawelczyk (Trade Marketing Manager SpofaDental) opowiedziała o działaniach marketingowych, zamykając w ten sposób merytoryczną część konferencji.

Bohater spotkania – Easy System Solution to innowacyjny system składający się z trzech materiałów: EasyCore, Easy glassPost oraz EasyCEM, które doskonale wpisują się w proces odbudowy tkanek po leczeniu endodontycznym.

Nowatorski EasyCore to wzmocniony włóknami szklanymi materiał o podwójnym mechanizmie wiązania, przeznaczony do odbudowy zrębu zęba i osadzania wkładów koronowo-korzeniowych. Całkowicie nowe w portfolio SpofaDental są również Easy glassPost – wkłady z włókien szklanych zapewniające największą wytrzymałość oraz estetykę. Produktem dopełniającym Easy System Solution jest samoadhezyjny cement kompozytowy EasyCEM, przeznaczony do osadzania praktycznie wszystkich typów uzupełnień, również wkładów Easy glassPost.

Wszystkie materiały SpofaDental cechuje wysoka jakość oparta na zaawansowanych technologiach, dostępna jednak w przystępnych cenach, co podkreślali prowadzący spotkanie managerowie firmy. Easy System Solution jest już dostępny w sprzedaży u wszystkich dystrybutorów firmy SpofaDental.

 

Brak głosów