Endodoncja praktyczna od A do Z

Kurs MS  cyklu Vademecum Stomatologa Praktyka Endodoncja Praktyczna od AdoZ 23-24.04.2009 r..jpg
Kurs Endo 2.jpg
kurs Endo 3.jpg
kurs Endo 4.jpg
kurs Endo 5.jpg

       Vademecum Stomatologa Praktyka

       „Endodoncja praktyczna od A do Z” była pierwszym w tym roku kursem, zorganizowanym przez „Magazyn Stomatologiczny” (we współpracy z firmami W&H oraz Poldent) w ramach znanego już wszystkim cyklu Vademecum Stomatologa Praktyka.

        Ku naszemu ogromnemu, ale jednocześnie bardzo miłemu zaskoczeniu, zainteresowanie tym szkoleniem było tak duże, że w ciągu zaledwie trzech miesięcy odbyły się aż trzy jego edycje…., a chętnych nadal nie brakuje. Fakt ten niezmiernie nas cieszy, świadczy to bowiem o tym, jak bardzo potrzebne są tego typu kursy – łączące wiedzę teoretyczną i praktyczną przekazywaną w bardzo przystępny sposób przez doświadczonych specjalistów.
 

       Dziękujemy za bardzo pochlebne opinie zawarte w ankietach uczestników szkolenia. Za jego największe atuty uznawali Państwo przede wszystkim warsztaty i możliwość pracy z mikroskopem, a także przekrojowe podejście do tematu endodoncji oraz małe grupy ćwiczeniowe. Miło nam było również przeczytać, że jest to kurs bardzo dobry, godny polecenia, dobrze zorganizowany, a wiedza przekazywana jest przez wykładowców w sposób przejrzysty i jasny.
 

       Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za udział i miłą atmosferę podczas szkolenia, a tych, którym nie udało się w nim jeszcze uczestniczyć, zapraszamy na kolejną jego edycję w październiku (22-23.10 br.)
 

AB

 

Brak głosów