O nas

Witamy na nowej stronie „Magazynu Stomatologicznego”!

Mamy nadzieję, że ułatwi ona współpracę z naszym miesięcznikiem, przybliży jego tematykę tym, którzy myślą o prenumeracie, a także odpowie na pytania związane z ofertą warsztatów i kursów, organizowanych przez zespół redakcyjny MS.

Wszelkie uwagi na temat działania strony prosimy zgłaszać pod adresem mejlowym: anna.balicka@czelej.com.pl 

"Magazyn Stomatologiczny" jest najdłużej (od 1991 r.) działającym na polskim rynku pismem naukowo-zawodowym dla stomatologów. Miesięcznik szczyci się najwyższym w branży nakładem (9 500 egz.) i dużą poczytnością. Wysoki poziom pisma gwarantuje recenzowanie prac przez grono znakomitych specjalistów, recenzentów zewnętrznych i członków Rady Naukowej.

„Magazyn Stomatologiczny” ukazuje się w wersji drukowanej, która jest wersją pierwotną. Wszystkie artykuły recenzowane są także dostępne (od nr 12/2007) w wersji online.
Niektóre artykuły – wymienione w spisie treści w części MAGAZYN STOMATOLOGICZNY ONLINE – są publikowane wyłącznie w formie elektronicznej (od nr 6/2011). Wszyscy zainteresowani mają do nich swobodny dostęp.

"Magazyn Stomatologiczny” to czaspismo indeksowane w bazie Index Copernicus. MNiSW - 4,0.

Miesięcznik sprawuje patronat medialny nad najważniejszymi imprezami stomatologicznymi w Polsce oraz seminariami i sympozjami środowiskowymi.

Redakcja stworzyła centrum informacji szkoleniowej, zamieszczając zawiadomienia o konferencjach naukowych, kursach doskonalących i warsztatach praktycznych organizowanych przez uczelnie medyczne, PTS, SPLD, lekarzy praktyków i firmy branżowe.

Pragnąc ułatwić lekarzom stomatologom – prenumeratorom MS – dopełnienie obowiązku doskonalenia zawodowego, wprowadziła od numeru 6/2006 program edukacyjny umożliwiający uzyskanie 100 punktów edukacyjnych.

 


 

 

Twoja ocena: Brak Ocena: 2.8 (6 głos(ów))
Twoja ocena: Brak Ocena: 2.8 (6 głos(ów))